УВАГА!

Дата: 11.01.2021 16:46

На території Ладижинської сільської територіальної громади в рамках Програми розвитку галузі молочного скотарства в Уманському районі на 2012-2020 роки утримується 7 голів ВРХ.

На даний час, в одному з домогосподарств с.Текуча утримується 1 голова ВРХ (нетель) породи Українська червоно-ряба молочна, власники якої готові виконати умови договору та передати дану худобу в наступне домогосподарство.

Дана ВРХ паспортизована та має тільність 5 місяців.

Тому, тим хто бажає отримати безкоштовно тільну ВРХ, необхідно ТЕРМІНОВО звернутися до Ладижинської сільської ради, або старости села із заявою до якої додати: копію паспорта; копію ідентифікаційного номера; довідку про наявну земельну ділянку; акт обстеження домогосподарства; довідку про досвід утримання ВРХ; виписку з погосподарської книги про утримання сільськогосподарських тварин (всі довідки можна отримати у відповідному старостаті).

Дана заява буде розглянута конкурсною комісією з визначення отримувачів нетелів на безповоротній основі й, якщо у Вас є приміщення придатне для утримання ВРХ та достатня кормова база Ви можете отримати тільну ВРХ.

За умовами договору передачі ВРХ (нетелі) молоко, приплід – бички, використовуються Вами на власний розсуд, приплід – теличка утримується до парувального віку, запліднюється, та після досягнення 5 місяців тільності, безкоштовно передається в інше особисте селянське господарство, а утримувана корова, після передачі приплоду - телички, залишається у Вашому повному розпорядженні.