Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 30.06.2020 16:44

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, виконавчий комітет Ладижинської  сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації:

Детальні плани території розроблені з метою деталізації та уточнення  положення генплану населеного пункту та визначення організації і розвитку частини території.

Проєкт детального плану території розміщення присадибних земельних ділянок в селі Рижавка по вулиці Дружби

Проєкт детального плану території розміщення присадибних земельних ділянок в селі Рижавка по вулиці Шевченка

Ознайомитися з проєктом детальних планів територій можна також у відділі економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури за адресою с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (II поверх).

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Ладижинської  сільської ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Прищепов В.О., м. Умань.

Підстава для розроблення:

Рішення Ладижинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення присадибних земельних ділянок в с. Рижавка по вул. Дружби» № 16-19/VII  від 25.06.2020 року.

Рішення Ладижинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення присадибних земельних ділянок в с. Рижавка по вул. Шевченка» від 25.06.2020 № 16-20/VII.

Пропозиції громадськості приймаються протягом 30 днів з дати оприлюднення проєктів детальних планів, за адресою с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (II поверх) відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури.

Громадські слухання відбудуться:

03.08. 2020 року в 10 год. 00 хв.

за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна, 5 Будинок культури.