Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛАДИЖИНСЬКИЙ СІЛЬКОМУНГОСП» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ ДИРЕКТОРА ДАНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Дата: 17.02.2020 10:50

КП «Ладижинський сількомунгосп» - одне з найбільших комунальних підприємств Ладижинської сільської ради, яке надає великий спектр послуг:  послуги з водопостачання та водовідведення, ритуальні, асенізаційні, електромонтажні та інші послуги. Основний вид діяльності водопостачання. Управління підприємством здійснює директор.

На сьогоднішній день актуальною вакансією на підприємстві  є директор КП «Ладижинський сількомунгосп», якого призначає на посаду Ладижинська сільська рада, шляхом укладення з ним контракту.

У випадку закриття вказаної вакансії можливий запис до кадрового резерву підприємства.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (ІІ поверх), начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ладижинської сільської ради Погребняк Ігор Вікторович, тел. (04744) 9-72-42, 9-72-31.