Відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 13.11.2019 14:57

8 листопада пройшов урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати працівників культури Ладижинської сільської територіальної громади завітали заступник сільського голови Власюк Микола Юрійович, секретар сільської ради Гандзюк Наталія Федорівна та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Терехова Наталія Іванівна, які подякували працівникам за сумлінну та кропітку щоденну працю, високий професіоналізм, відданість своїй професії, та за великий внесок в розвиток культури нашої громади. Вони побажали їм здоров’я, добробуту, родинного затишку, натхнення та творчих досягнень. А викладачі та учні Ладижинської дитячої музичної школи подарували працівникам культури святковий концерт.

Щира вдячність директору дитячої музичної школи Сідавській Тетяні Валер’янівні та викладачу ДМШ Погребняк Альоні Володимирівні за чудову організацію свята! А також дякуємо всім, всім учасникам, які долучилися до проведення заходу!