ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЕМ ВЕТЕРАНА!

Дата: 01.10.2019 08:39

Шановні ветерани та мешканці старшого покоління Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади!

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, з метою засвідчення глибокої поваги до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Цей день – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни й праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту та мудрість. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити й при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

У цей святковий день прийміть і наші найщиріші вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей -  це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Прийміть щиру подяку за те, що щодня даруєте тепло Ваших сердець дітям і онукам, навчаєте добрих і вічних істин, не шкодуючи часу і сил! Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального достатку. Нехай Вас завжди оточують увагою і піклуванням близькі люди, тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки й нехай ніщо не засмучує ваші будні.

З повагою, сільський голова Цоколенко С.В.,

депутатський корпус та виконавчий комітет Ладижинської сільської ради