6 серпня 2019 року відбулася 7 позачергова сесія

Дата: 07.08.2019 11:36

Фото без опису 6 серпня 2019 року відбулася 7 позачергова сесія Ладижинської сільської ради 7 скликання, під головуванням голови Ладижинської сільської ради Цоколенко С.В. На ній були затверджені наступні документи:

• Положення про громадські слухання на території населених пунктів Ладижинської сільської ради
    • Положення про Порядок розгляду звернень громадян у Ладижинській сільській раді та її виконавчих органах.

Також була затверджена Програма перевезення окремих пільгових категорій громадян Ладижинської сільської ради на приміських маршрутах та відшкодування витрат за здійсненні перевезення на 2019 рік, яка передбачає впровадження талонної системи на території Ладижинської ОТГ.

7 позачерговою сесією були внесені зміни до структури та чисельності Центру культури, дозвілля та спорту і апарату Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади, а також зміни в штатному розписі апарату Ладижинської сільської ради.

На території Ладижинської громади діє Програма «Турбота» і на кожну сесію виносяться звернення громадян щодо одноразової допомоги за зверненнями громадян на лікування та на поховання  за рахунок коштів сільського бюджету. Станом на 6 серпня на розгляд депутатів було подано 3 заяви, які були погоджені в повному обсязі.

Начальник відділу комунальної власності та ЖКГ, Погребняк І.В, виніс на розгляд сесії Порядок надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Ладижинської об’єднаної територіальної громади, який був затверджений.

Також депутати одноголосно затвердили перелік земельних ділянок комунальної власності Ладижинської сільської ради, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.