В Ладижинці пройшов грандіозний фестиваль - "Ладfest"

Дата: 24.06.2019 15:47

Фото без опису   Уже втретє в селі Ладижинка пройшов Фото без опису фестиваль народної творчості. Але цьогоріч він особливий – бо вперше його провели уже в об‘єднаній громаді та під логотипом «Ладfest».

Ця подія сприяла згуртуванню громади, адже Фото без описузібрала народних та сучасних майстрів і умільців з усіх куточків громади, а також творчі колективи, які поділилися своїми здобутками. З усіх сіл ОТГ був організований під’їзд для бажаючих відвідати цей захід.

Відкрив фестиваль та привітавФото без опису учасників, глядачів і гостей - сільський голова Сергій Фото без описуВасильович Цоколенко. Він зазначив, що саме подібні заходи допоможуть усім жителям Ладижинської ОТГ усвідомити що ми єдина, велика та дружна родина.

Для всіх гостей «Ладfest» Фото без описузнайшлася справа до душі. Для наймолодших: гра-квест, надувна гірка, батут, аніматори, солодощі, майстер-класи, аквагрим.Фото без опису

Була також облаштована дуже оригінальна фотозона, для всіх бажаючих залишити на згадку цей день в оригінальних фотографіях.Фото без опису

Дорослим створювали святковий настрій творчі колективи Ладижинської дитячої музичної школи та Будинків культури сіл Ладижинка, Городниця, Колодисте, Текуча, Рижавка, а також гості фестивалю – ансамбль «Калинонька» Фото без описуЯтранівського Будинку культури.

Приємно, що на свято завітали Фото без описуголова Уманської районної державної адміністрації Є.М.Данченко, та голова Уманської районної ради О. А. Супрунець.

Родзинкою фестивалю народної творчості Фото без опису«Ладfest» став виступ Народного артиста України – Анатолія Матвійчука, організований депутатом Атоном Яценком, який також був гостем свята. Кульмінацією фестивалю став святковий феєрверк та дискотека.

Це чудове свято Фото без описувідбулося завдяки спонсорській допомозі небайдужих Фото без описупідприємців громади: Іська Ігоря Володимировича, Фісуна Анатолія Романовича, Хилюка  Олександра Аркадійовича, Слюсаренка      Віктора Андрійовича, Романюка Олександра Володимировича, Абдінова Раміза Алійовича, Фото без описуШилюка Віктора Павловича та сім’ї Шинко – Галини і Юрія.

Велика їм вдячність за активну участь в житті громади!