Дата: 07.05.2019 15:07

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2019                                                                          №3–2/VII

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року N 2628-VIII, сільська рада  вирішила:

1.Внести зміни до додатку 1 рішення  Ладижинської сільської ради  від 16 січня 2019 року № 2 - 8/VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади»  та викласти в новій редакції (додається).

2.Оприлюднити  рішення на  сайті Ладижинської сільської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

Сільський голова                                                                      С.ЦОКОЛЕНКО