Про внесення змін до рішення сільської ради №2-11/ VII від 16.01.2019 р. «Про встановлення туристичного збору на території громади»

Дата: 07.05.2019 14:42

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2019                                                                          №3–1/VII

Про внесення змін до рішення сільської ради №2-11/ VII

від 16.01.2019 р. «Про встановлення туристичного збору

на території громади»

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року N 2628-VIII,  сільська рада  вирішила:

1.Внести зміни до рішення  Ладижинської сільської ради  від 16.01.2019 р. №2-11/VII «Про встановлення туристичного збору на території об’єднаної територіальної громади» та викласти в новій редакції  (додається).

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

Сільський голова                                                            С.ЦОКОЛЕНКО