Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на територіїоб’єднаної територіальної громади

Дата: 07.05.2019 14:11

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

20382 вул. Шкільна, 2 с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

16.01.2019                              №2–10/VII

Про встановлення збору за місця для паркування

транспортних засобів на території об’єднаної

територіальної громади.

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 2681 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада  вирішила:

1. Встановити на території Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади збір за місця для паркування транспортних засобів.
  2. Затвердити Положення про  порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів  на території Ладижинської сільської  ради об’єднаної територіальної громади згідно з додатком.
  3.
  1. Оприлюднити дане рішення  на офіційному сайті сільської ради.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

4. Рішення Затишанської сільської ради № 28-6/VII від 23.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів », рішення Городницької сільської ради № 24-5/VII від 26.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Городницької сільської ради», рішення Текучанської сільської ради № 23-8/VII від 26.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Текучанської сільської ради», рішення Рижавської сільської ради № 21-5-03/VII від 20.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів» визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року.

Сільський голова                                                                                      С.В.Цоколенко