Рішення Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Дата: 03.05.2019 09:42

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

20382 вул. Шкільна,2 с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

Р І Ш Е Н Н Я

03.01.2019                                                                                                 №1-19/VII

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів  на 2019  рік.

З метою здійснення сільською радою повноважень, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території сільської ради, відповідно до статті 7 цього Закону, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, регуляторної політики, сільська рада вирішила:

1.  Затвердити План діяльності Ладижинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік згідно з додатком.

2. Виконавчому комітету Ладижинської сільської ради забезпечити опублікування   даного   рішення   на  офіційному веб-сайті  сільської ради в 10-денний термін з дня його прийняття.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій депутатів.

Сільський голова                                                       С.В.Цоколенко