Рішення про затвердження тарифів на послуги КП "Ладижинське сільське комунальне господарство"

Дата: 25.03.2019 14:12

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

Р І Ш Е Н Н Я

20.03.2019                                                                               № 14

Про  затвердження тарифів на послуги

КП «Ладижинське сільське комунальне

господарство»

Розглянувши клопотання №17 від 16.01.2019 р. комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» про затвердження тарифів на послуги, що надаються комунальним підприємством «Ладижинське сільське комунальне господарство» організаціям та населенню села, враховуючи додані до клопотання розрахунки, відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись пунктом 2 частини «а» статті 28 та  пунктом 1 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради вирішив:

1. Затвердити тарифи з 03.04.2019 р. на послуги комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство»  згідно з додатком.
  2. Оприлюднити рішення шляхом розміщення на офіційному сайті сільської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. директора комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство»   Копитчака В.В.

Сільський голова                                                           С.В.Цоколенко