Робоча нарада з підприємцями с.Ладижинка

Дата: 12.04.2019 14:09

11 квітня 2019 року під головуванням сільського голови села Ладижинка Сергія Васильовича Цоколенка відбулася робоча нарада з підприємцями села Ладижинка. На нараді були присутні депутати сільської ради, начальники відділів виконавчого комітету сільської ради, підприємці населеного пункту.

Метою наради стало обговорення питання Стратегічного планування Ладижинської об’єднаної територіальної громади, зокрема села Ладижинка. Говорили про перспективи розвитку підприємств на наступні сім років, а також про надання фінансової підтримки розвитку підприємництва від місцевої влади.

За результатами наради, можна зробити висновки, що більшість підприємців і надалі планують провадити свій бізнес на території населеного пункту, що приведе до збільшення робочих місць та сплати податків до місцевого бюджету.

Надалі відповідні наради будуть проведені в усіх населених пунктах, що увійшли до складу Ладижинської об’єднаної територіальної громади: 16.04.2019 нарада відбудеться в селі Текуча.