Рішення про встановлення туристичного збору на території об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.01.2019 13:43

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

20382 вул. Шкільна,2 с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

16.01.2019№2–11/VII

Про встановлення туристичного збору  на

території   об’єднаної територіальної громади.

Відповіднодостатті7,пункту10.3статті10,пункту12.3статті12,статті268Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  радавирішила:

1.Встановити на території Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громадитуристичний збір.

2.Затвердити Положення про  порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Ладижинської сільської  ради об’єднаної територіальної громади згідно з додатком.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питаньбюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

4.Рішення Затишанської сільської ради № 28-5/VII від 23.06.2018 року «Про встановлення туристичногозбору»,рішення Городницької сільської ради № 24-5/VII від 26.06.2018 року «Про встановленнятуристичного збору на території Городницької сільської ради», рішення Текучанської сільської ради № 23-7/VII від 26.06.2018 року «Про встановлення туристичного збору на територіїТекучанської сільської ради», рішення Рижавської сільської ради № 21-5-04/VII від 20.06.2018 року «Про встановлення туристичного збору» визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року.

Сільський голова                                                                                  С.В.Цоколенко