Рішення про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на територіїоб’єднаної територіальної громади

Дата: 16.01.2019 13:39

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

20382 вул. Шкільна,2 с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

16.01.2019                              №2–10/VII

Про встановлення збору за місця для паркування

транспортних засобів на територіїоб’єднаної

територіальної громади.

Відповіднодостатті7,пункту10.3статті10,пункту12.3статті12,статті2681Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада  вирішила:

1. Встановити на території Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади збір за місцядляпаркування.           транспортнихзасобів.
  2. Затвердити Положення про  порядок обчислення та сплати збору за місцядляпаркування транспортних засобів  на території Ладижинської сільської  ради об’єднаної територіальної громади згідно з додатком.
  3. Оприлюднити дане рішення  на офіційному сайті сільської ради.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

4. Рішення Затишанської сільської ради № 28-6/VII від 23.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних   засобів »,рішення Городницької сільської ради № 24-5/VII від 26.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобівна території Городницької сільської ради», рішення Текучанської сільської ради № 23-8/VII від 26.06.2018 року «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобівна територіїТекучанської сільської ради», рішення Рижавської сільської ради № 21-5-03/VII від 20.06.2018 року «Про встановленнязбору за місця для паркування транспортних засобів» визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року.

Сільський голова                                                  С.В.Цоколенко