Рішення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.01.2019 11:50

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Уманський район Черкаська область

20382 вул. Шкільна,2 с. Ладижинка Уманського району Черкаської області

Р І Ш Е Н Н Я

16.01.2019                                                                          №2–9/VII

Про встановлення податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на

території об’єднаної територіальної громади.

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 266 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Ладижинська сільська рада об’єднаної територіальної громади вирішила:

1. Встановити на території Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади ставкиподатку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Ладижинської сільської радиоб’єднаної територіальної громадизгідно з додатком2.

3. Затвердити пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 3.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Ладижинської сільської  ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на постійну комісію з  питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного розвитку та перспективного планування.

6. Рішення Ладижинської сільської ради № 32-5/VII від 21.06.2018 року «Провстановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», рішення Затишанськоїсільської ради № 28-2/VII від 23.06.2018 року «Провстановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»,рішення Городницької сільської ради № 24-1/VII від 26.06.2018 року «Провстановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Городницької сільської ради», рішення Текучанської сільської ради № 23-3/VII від 26.06.2018 року «Провстановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Текучанської сільської ради», рішення Рижавської сільської ради № 21-4/VII від 20.06.2018 року «Провстановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року.

Сільський голова                                                                                       С.В.Цоколенко