Розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 03.04.2019 16:39

У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, з розвитку якісної медицини,у 2019 році по всій Україні мають звести з нуля 513 сільських амбулаторій.

На території Уманського району планується побудувати чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Одна з них в селі Ладижинка. Будівництво нової амбулаторіїздійснюється за типовим проектом Мінрегіону, для роботи чотирьох лікарів.Для будівництва розроблені та затверджені нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки.

Замовником будівництва виступає Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської                                       облдержадміністрації, підрядна організація:ТОВ «Літос» м. Київ.

Проектом передбачено будівництво одноповерхової будівлі, загальною площею - 320 м2,враховано потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Для впровадження медичної реформи у Ладижинській об’єднаній територіальній громаді з державного бюджету виділено субвенцію в розмірі7,5 млн. грн.

Завершення реалізації проекту будівництва амбулаторіїзагальної практики сімейної медицини у селі Ладижинка, введення її в експлуатацію, заплановано до кінця І півріччі 2019 року.