Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» розташований за адресою: с. Ладижинка,  вул. Шкільна, 4, електронна адреса: lznsp@ukr.net

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» діє на підставі Положення, затвердженого рішенням  сесії Ладижинської сільської ради № 17-3/VII від 17.07.2020 р.

Центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного перебування.

Центр діє на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.

Структура

Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради»

Апарат

Директор центру:

Тодосійчук Ольга Олександрівна

Головний бухгалтер:

Горенко Людмила Миколаївна

Відділення соціальної допомоги вдома

Завідувач відділення:

Листопад Людмила Андріївна

Основним завданням відділення є надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вдома умовах згідно з медичним висновком. Надають соціальні послуги 44 соціальних  робітники відділення на території Ладижинської, Бабанської, Дмитрушківської об’єднаних територіальних громад.

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальну послугу догляд вдома:

У відділенні соціальної допомоги вдома послуги надаються наступним категоріям осіб:

- особи похилого віку;

- особи з інвалідністю,

- хворі, які не здатні до самообслуговування (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці, при наявності письмового підтвердження закладів охорони здоров’я).

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.

Відділення соціальної допомоги сім'ї, дітям та молоді

Фахівець із соціальної роботи:

Гребенюк Тетяна Миколаївна

Головною метою роботи відділення є соціальна підтримка сімей, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відділення  надає такі види послуг:

•  соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • соціальна інтеграція та реінтеграція бездомних осіб;
  •  кризове та екстренне втручання;
  • консультування;
  • соціальна профілактика;

Відділення надає послуги:

• сім'ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • особам з інвалідністю;
  • внутрішньо  переміщеним сім'ям (особам), учасників АТО, сім'ям, дітям та молоді, бездомним особам, особам, звільнених з місць позбавлення волі, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою;
  • особам з числа випускників інтернатних закладів;
  • дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування;
  • особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування

Завідувача відділення:

Зброй Мар'яна Юріївна

Основним видом діяльності відділення є забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне державне утримання одиноких громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного  віку), хворих (з  числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм  групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

Адреса відділення

с. Рижавка, вул. Набережна 59.